O Nas

Szkoła Jazdy DKL jest uznaną marką na rynku lokalnym. Szkolacą od ponad 23 lat .Firma cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kursantów.

Wysoka zdawalność praktycznych i teoretycznych egzaminów państwowych świadczy o efektywności stosowanych przez nas metod.

Jesteśmy w stanie z każdej osoby zrobić dobrego kierowcę. Niejednokrotnie łamaliśmy stereotypy udowadniając, iż wiek, płeć, wykształcenie czy zawód nie mają wpływu na zdolność prowadzenia samochodu.

Nauczanie

Stawiamy na indywidualne podejście do każdej ze szkolących się osób- ustalamy tok nauczania dostosowany do umiejętności i preferencji. Nasi instruktorzy to osoby cierpliwe i wyrozumiałe, które stosują tylko bezstresowe metody nauczania.

Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych kursantów, staramy się pracować tak, aby każdy z nich był zadowolony ze współpracy z nami, a jazda samochodem stawała się dla niego przyjemnością.

Instruktorzy

W naszym ośrodku pracują doświadczeni instruktorzy. Każdy z nich jest profesjonalnym kierowcą z wieloletnią praktyką, dzięki czemu przekazuje  przydatną wiedzę i techniki jazdy na wysokim poziomie, każdemu przyszłemu kierowcy. Mimo szerokiego wachlarza umiejętności nasi instruktorzy stale się doskonalą poprzez m.in. uczestniczenie w szkoleniach, współpracę z innymi firmami, studiowanie fachowej prasy i literatury.

Zaplecze

Szkoła Jazdy DKL dysponuje dużym, oświetlonym placam manewrowym oraz świetnie wyposażoną salą wykładową, w której kursanci mogą również ćwiczyć swoje umiejętności rozwiązując na komputerach testy tak jak na państwowym egzaminie teoretycznym.

Jazdy prowadzone są samochodami Fiat Grande Punto a zatem takimi samymi jakie posiada Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego  w Olsztynie.